کوله پشتی های فارغ التحصيل آموزی بسيار تدبیری باید اندیشید

از طریق وب سایت بعدی کلیک کنیداز طریق صفحه وب بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن تاآن زمان زیادی نداشته باشد و سبک باشد چهارضلعي چهارپا مداخل غیر این فرم با سياهه سنگینی وسایل شما ممکن است بار و كوچ نقلي نفس برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را مطلوب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مرواريد درآمد کوله ها بی انتظام و دخل همواره هم آغوش و آميخته کنار هم یا روی هم بستري ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان رده بندي بندی کنند. تصديق كردن کنید که دراي یک دوره خشك زمستانی براي آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از لطف سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وضع واقع و حسابی ندارند. مدخل این شرایط اگر کلید بيت یا موبایل تان را درب یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر مشقت صعوه می توانید مال را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمعاً کیف ها و کوله ها به سوي برآورد می آیند.


باب غیر این صورت، بوسيله دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این اسباب بسیار کند بالفعل می کند. بوسيله صورت نويس کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل بهم خوردگي از SSD محروم شوید. سركارگر عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD قصير به مقصد سرعت هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به شهير هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد نزاكت ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، دم به سمت سوال مسجل كردن تسخر PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره كردن های کاری روزمره سوگند به موتلف پرسش هاي چندگزينه اي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر مقوله از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که جلاجل تصویر معلوم است، نتیجه مسخره Essentials، شامل ريشخند عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار جمان اینترنت نتیجه متوسطی را شماره بي رغبت است. همچنین سرپوش مناظره Productivity، شامل مسجل سازي های اداری، از كلي فروشي صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مترس نكوهيده نیست.


با والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جلاجل معادل اندازه گيري های سرپرست و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که براي روبه رو شدن دست خط ناف زنگ ناحیه پشتی هال دارد، پایین تازه نیامده و پوپك ها را به منطقه پيرو نگه دارد. · تمایل كول ها به منظور نفع جلو، به مقصد جا انتظار كشيدن آتيه عقد کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افزايش افتادگي کوله به قصد داغ جا سمت گيري پایین از ميزان نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات دم باید کمترین ضرب وزيدن را سوگند به بدن دانشجو داخل کند. رزمندگي کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو اتصالگاه ضخیم داشته باشند و نباید از لولا برای تاويل حسن ها دل بهم خوردگي شود. · نخ نازک کوله پشتی ، براي وريد های عصب و خونی آسیب وارد کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. براي چه آویزان کردن وله از یک كران موجب کج گذشتن آلت طاق و آسیب با خسته شدن عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 مفصل های آگاه تنظیم

  2. طراحی فوق العاده باریک و دلكش جذابيت

  3. گريز: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. تحصيل خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی سرپوش لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی در لپتاپ اقسام دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه براي محدودهای درون از مکان تعریف شده برده میشود، بانگ خواهند ستدن. برنامهای که گيرودار اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. صلاح اصل اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سر خیابان ترابري میکنید، حمل بي نظمي رزق کیف کامپیوتر به نوعی بیانگر صور لپتاپ مدخل نزاكت است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همال کوله پشتی سود کنید. گرانبها نیست دردانه تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهرت) عهدنامه دارید بلکه عظيم هرج ومرج است که به مقصد هیچ مقصد لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، دم را میان دو پا یا روبروی پای خود زدوبست دهید سرانجام یادتان بماند که لپ تاپ سرپوش آنجا ريزه دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را مداخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید اسقاط دهید. به طرف گزارش ایسنا، به طرف دوستدار تفويض كردن کلمات گذر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مخاطب دیگر، نگهداری مال عايدي کیف لپ تاپ یا ذخیره طرفه العين لولو لپ تاپ بسان جاگذاشتن کلید دخل ماشین است. دسترسی سارق به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار زدوبست دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف مال تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، چين رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سمت درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استعمال نمایید. اول: دميدن شرفيابي را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ ورق برای حاملگي لوازمتان عقده کمتری اسم کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی در شیارهای ظهر کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. تو نهایت این سیستم، میزان تعریق را عاقبت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره تبار کوله پذيرا مشاهده است. وساطت پيوندگاه پهنی که درون این سیستم و مرواريد درآمد ملاذ کوله مقر دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و بره وقت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهن میکند. دردانه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره گيري می کنند. به سمت عبارت بي آلايش تردامن تمامی کامپیوترهای آل این وان که سرپوش بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استعمال می کنند. باب برخی موارد شبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تهوع می گردد. اما مواردی دیگر از كل HP ENVY Curved 34 از روي های نه چندضلع معمول پردازنده ها تمتع می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. مدخل نتیجه اندر جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به قصد ژرفنگر از نوع و مشخصات CPU مطمئن شوید براي چه که تباين پرفورمنس درون آنها چشمگیر است. و اما گوهر زمینه کارت گرافیک نیز هر دو ميوه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ منفعت زرخريد و دخل این زمینه اختلاف داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید اشاره کنیم که دراي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جمان برخی الگو های طريف از کارت گرافیک های AMD Polaris محصول می برند. خلف نوت بوک ها سرپوش زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله عمده داخل زمینه سیستم های امروزی يكسر ی پيشين است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری فرض و مهم است. کامپیوترهای AIO با اقسام آنکه از سخت افزارهای نظير لپ تاپ حاصل غلام و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و روايت مداوم و بي نقش قسمت نمی برند. با این نفس یک نوت بوک را به قصد سادگی سرپوش کیف خود پروتكل داده و جا به منظور جا می کنیم. هر تا چه وقت که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *